Leden 2012

Oběť(3 díl smečky) Česká a anglická obálka

27. ledna 2012 v 14:47 Oběť
Stejně jako předtím přidávám i děj této knihy. Doufám že se bude líbit a že zaujme. :)

Calle se podařilo přivést na stranu Hledačů Rena, který se měl stát jejím druhem a vůdcem smečky. Tím se však ocitla v nepříjemné pozici - Ren i Shay po ní touží a na tom, koho z nich si vybere, závisí jak její osobní štěstí, tak osud smečky a výsledek výprav za mocnými artefakty, které Shayovi umožní bojovat s magií Strážců a porazit nejmocnějšího z nich, Bosquea Mara. Calle nezbývá než na čas zapomenout na hlas svého srdce: začíná dobrodružný a smrtelně nebezpečný hon za zbývajícími částmi elementálního kříže, zbraně, která jako jediná může zvrátit válku ve prospěch Hledačů. Mrtvých na obou stranách přibývá, a jak se blíží závěrečná bitva, pro Callu je stále obtížnější zachovat neutralitu. To ale ještě netuší, že největší oběť je všechny teprve čeká…

Vzpoura(druhý díl smečky) Český a Anglický obal

27. ledna 2012 v 14:44 Vzpoura
Přidávám i děj. Jako v přechozím díle doufám že zaujme. :)


Calle se Shayem se díky Hledačům podařilo na poslední chvíli dostat z hrůzyplného domu Bosquea Mara. U Hledačů našli azyl i spojenectví a konečně můžou být spolu. Jenže Calla se probudí z mdlob do děsivé nejistoty: netuší, co se stalo s členy její smečky, s její rodinou, a strachuje se o život Rena, mladíka, který jí byl už dávno předurčen jako životní druh. Poté co se do úkrytu Hledačů dostane Callin bratr Ansel, její nejhorší obavy se potvrdí… Cítí, že svůj útěk a jeho následky může odčinit jen tehdy, když se vydá zpět do Vailu a mladé vlky osvobodí. Naštěstí Hledače, kteří se jí ujali, nemusí nijak zvlášť přesvědčovat. Záchranná výprava začíná… Druhý díl celosvětově úspěšné akční, romantické fantasy trilogie Smečka.

titulní strana smečky(český obal) (anglický obal) Který se vám líbí víc

24. ledna 2012 v 19:07 Smečka
Přidávám i děj těchto knížek. Doufám že zaujme. :)


Calla Torová není jen tak obyčejná americká středoškolačka, je rozená bojovnice, navíc vůdkyně smečky Nightshadeů. Většinu života tráví v lidském těle, ale stačí jen nepatrný impulz, drobné ohrožení, a promění se ve vlčici. Brzy se však ukáže, že se nemusí ve smrtelném nebezpečí ocitnout zrovna ona nebo její blízcí, aby se její vlčí instinkty probudily. Když při hlídkování v horách narazí na Shaye, lidského mladíka, jehož na životě ohrožuje medvěd grizzly, nezaváhá a zachrání ho. Ve chvíli, kdy se zadívá do jeho očí a ucítí jeho vůni, která jí připomíná jaro, začne pochybovat o věcech, o nichž nikdy nepochybovala. O svém postavení a předem daném osudu, který ji předurčuje stát se družkou přitažlivého vůdce smečky Baneů. Existuje nějaká možnost, že by se všemu mohla vyhnout? Pokud se nechá vést srdcem, riskuje, že přijde o všechno - včetně svého života. Stojí zakázaná láska za takovou oběť? A co když pravidla, na nichž smečky Ochránců a Strážci, jejich vládcové, tak lpí, nemají zajistit všem lidem na světě bezpečí, jak si až dosud myslela, ale jen je kontrolovat? Smečkou započíná třídílná akční a zároveň romantická fantasy série..
Temný anděl s lukem

24. ledna 2012 v 17:56 Obrázky
Temný anděl s lukem

Temní Andělé

24. ledna 2012 v 17:50 Obrázky
Temní Andělé

Nový design by Nilly

22. ledna 2012 v 18:53 | Calla |  Actuall
Už je tu nový design a to od NillySmile!
Klikačka:

Ahoj všichni

19. ledna 2012 v 18:42 | Calla*=)*Blue
Ahoj všichni. Chci vám říct jen pár věcí o tomto blogu. Takže já jsem teprve začátečník takže pokud se vám něco nebude líbit klidně mi to napište do komentářů. Tento blog bude zaměřený hlavně na upravené obrázky. A sem tam přidám i nějaký svůj vlastní návrh. :) Díky že jste navštívili můj blog a určitě tu přijďte i potom. Vaše Calla*=)*Blue.